Викрутка плоска 4х100 мм INGCO INDUSTRIAL
Характеристики:
- Довжина: 100 мм
- Розмір шліца: 4.0 мм
- Матеріал: CrV
- Особливість: Викрутка та пластиковий тримач
Викрутка плоска 4х100 мм INGCO INDUSTRIAL з прямим шліцом застосовується для різних робіт з кріпленням. Хвостовик циліндричної форми виготовлений з високоякісної хромованадієвої сталі.
Характеристики робочого інструмента:
- Розмір шліца: 4.0 мм
- Довжина стрижня: 100 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 75 г |
| Длина инструмента | 100 мм |
| Диэлектрическое покрытие | Нет |
| Маркировка наконечника | SL 4 |
| Материал ручки | пластмасса |
| Набор | Нет |
| Намагниченный наконечник | Нет |
| Наличие индикатора | Нет |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип отвертки | Прямой шлиц |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 100 мм |
| Цвет корпуса | жовтий з чорним |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | CrV |
| Насадки | 1 шт. |
| Особливість | викрутка та пластиковий тримач |
| Розмір шліца | 4,0 мм |
| Функции | для робіт з кріпильними елементами |
- Цена: 62,40 ₴







