Викрутка плоска 8х200 мм INGCO INDUSTRIAL
Характеристики:
- Довжина: 200 мм
- Розмір шліца: 8.0 мм
- Матеріал: CrV
- Кількість у коробці/всередині коробки: 144/12
Викрутка плоска 8х200 мм INGCO INDUSTRIAL з прямим шліцом застосовується для різних робіт з кріпленням. Хвостовик циліндричної форми виготовлений з високоякісної хромованадієвої сталі.
Характеристики робочого інструмента:
- Розмір шліца: 8.0 мм
- Довжина стрижня: 200 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 100 г |
| Длина инструмента | 200 мм |
| Диэлектрическое покрытие | Нет |
| Маркировка наконечника | SL 8 |
| Материал ручки | пластмасса |
| Набор | Нет |
| Намагниченный наконечник | Нет |
| Наличие индикатора | Нет |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип отвертки | Прямой шлиц |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 200 мм |
| Цвет корпуса | жовтий з чорним |
| Количество в упаковке | 1 |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 144/12 |
| Материал | CrV |
| Насадки | 1 шт. |
| Особливість | викрутка та пластиковий тримач |
| Розмір шліца | 8,0 мм |
| Функции | для робіт з кріпильними елементами |
- Цена: 159,60 ₴







