
Мотоблок ДТЗ 570БН
29 403,60 ₴
24 503 ₴
- В наличии
- Код: 000123045
- +380 (93) 061-50-64Менеджер
Мотоблок ДТЗ 570БН
| ДВИГУН | |
| Модель двигуна | 170F |
| Тип палива | Бензин |
| Потужність двигуна, л. с. | 7,0 |
| Робочий об'єм двигуна, см³ | 208 |
| Номінальні обороти, об/хв | 3000 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт∙год. | ≤374 |
| Місткість паливного бака, л. | 6,0 |
| Система запуску двигуна | Ручний стартер |
| Повітряний фільтр | З виносним повітрозабірником на кермі |
| Тип, ємність АКБ А∙ч | — |
| Об'єм картера двигуна, л | 0,5 |
| Тип оливи в картері двигуна | ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
| Датчик рівня олії | + |
| Система охолодження двигуна | Повітряне охолодження |
| Об'єм системи охолодження, л | — |
| Тип охолоджувальної рідини | — |
| ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА ЧАСТИНА | |
| Тип приводу трансмісії | Прямий, через зчеплення |
| Тип зчеплення | Нормально розімкнене багатодискове в масляній ванні |
| Тип приводних ременів | — |
| Струмок для підключення активної навішування | — |
| Тип коробки передач | Шестерня |
| Кількість передач вперед/назад | 3/1 |
| Спосіб вмикання заднього ходу | Рукоятка на кермі |
| Привід фрези | Прямий з конічним редуктором |
| Вал відбору потужності | Задній поздовжній, під шпонку Ø18 L=24 |
| Об'єм масла в картері трансмісії, л | 3,0 |
| Тип олії в картері трансмісії | ТМ «ДТЗ» TAD-17i API GL |
| Транспортні колеса | 4.00-10 |
| Колія коліс, мм | 600 |
| Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год. | 4,4; 8,5; 12,1 / 2,8 |
| Тип та регулювання керма | Швидке регулювання за висотою та напрямком |
| РОБОЧІ ОРГАНИ | |
| Тип причіпного пристрою | Мотоблочного типа |
| Спосіб встановлення ґрунтофрези | Замість транспортних коліс |
| Номінальна частота обертання ґрунтофрези, об/хв | 51; 99; 141 |
| Кількість секцій ґрунтофрези, шт. | 8=(2+1+1)×2 |
| Розмір / кількість / тип ножів грунтофрези | (5,5 х235) × 32 шт. |
| Ширина захоплення ґрунтофрези, мм | 620, 880, 1140 |
| Діаметр ротора грунтофрези, мм | 360 |
| Глибина культивації, мм | До 200 |
| ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ | |
| Електроустаткування | — |
| Вимірювальні прилади | — |
| Інше обладнання | — |
| ZIP | В комплекті |
| МАСОГАБАРИТНІ ДАНІ | |
| Габаритні розміри у зборі (Д×Ш×В), на колесах/на фрезах, мм | 1600×710×820 / 1600×1140×750 |
| Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг | 91 / 96 |
Мотоблок ДТЗ 570БН, як і ДТЗ 470БН, володіє бензиновим двигуном потужністю 7 к. с., але відрізняється приводом на коробку передач через дискове зчеплення, а не ремінний привід. Ось деякі ключові особливості цього мотоблока:
1. **Привід:** Має прямий привід через дискове зчеплення, що забезпечує менші втрати потужності порівняно з ремінним приводом. Це сприяє ефективнішому використанню потенціалу двигуна, підвищуючи економічність та ефективність мотоблока.
2. **Колеса і фреза:** Комплектується великими колесами 4.00-10 і 8-секційною ґрунтофрезою з максимальним захопленням 1140 мм, що забезпечує високу прохідність та продуктивність при обробці ґрунту.
3. **Стійкість і зниження вібрацій:** Центр маси знаходиться нижче, що покращує стійкість та знижує вібрації під час роботи. Немає необхідності постійно контролювати стан та натяг ременів.
4. **Безпека експлуатації:** Нове нормально розімкнуте зчеплення та блокування від випадкового натискання важеля заднього ходу забезпечують високий рівень безпеки експлуатації.
Загалом, мотоблок ДТЗ 570БН є надійним та ефективним інструментом для обробки ґрунту на невеликих земельних ділянках, а його характеристики роблять його вигідним вибором для домашнього використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДТЗ |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Сцепление | Дисковое |
| Марка двигателя | 170F |
| Система запуска | Механический стартер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 91 кг |
| Высота | 1600 мм |
| Длина | 1140 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество оборотов двигателя | 3000 об/мин |
| Объем двигателя | 208 куб. см |
| Объем топливного бака | 6 л |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інше обладнання | — |
| Вал отбора мощности | Задний продольный, под шпонку Ø18, L=24 |
| Воздушный фильтр | З виносним повітрозбірником на кермі |
| Габаритные размеры в сборе (Д×Ш×В), на колесах/на фрезах, мм | 1600×710×820 / 1600×1140×750 |
| Габаритні розміри в зборі (ДхШхВ), мм | 1600×710×820 / 1600×1140×750 |
| Глубина культивации, мм | До 200 |
| Датчик рівня масла | + |
| Датчик уровня масла | + |
| Диаметр ротора почвофрезы, мм | 360 |
| Діаметр ротора грунтофрези, мм | 360 |
| Емкость топливного бака, л. | 6,0 |
| ЗІП | У комплекті |
| ЗИП | В комплекте |
| Измерительные приборы | — |
| Колея колес, мм | 600 |
| Количество передач вперед/назад | 3 / 1 |
| Количество секций почвофрезы, шт. | 8=(2+1+1)×2 |
| Колія коліс, мм | 600 |
| Количество передач | 3 / 1 |
| Кількість секцій грунтофрези, шт | 8=(2+1+1)×2 |
| Модель двигателя | 170F |
| Мощность двигателя, л. с. | 7,0 |
| Номинальная скорость движения на колесах вперед/назад, км/час | 12,1 / 2,8, 4,4, 8,5 |
| Номинальная частота вращения почвофрезы, об/мин | 141, 51, 99 |
| Номинальные обороты, об/мин | 3000 |
| Номинальный расход топлива, г/кВт∙час | ≤374 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт∙год | ≤374 |
| Номінальна частота обертання грунтофрези, об/хв | 141, 51, 99 |
| Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год | 12,1 / 2,8, 4,4, 8,5 |
| Обсяг масла в картері трансмісії, л | 3,0 |
| Обсяг системи охолодження, л | — |
| Объем картера двигателя, л | 0,5 |
| Объем масла в картере трансмиссии, л | 3,0 |
| Объем системы охлаждения, л | — |
| Привод фрезы | Прямой с коническим редуктором |
| Привід фрези | Прямий із конічним редуктором |
| Прочее оборудование | — |
| Рабочий объем двигателя, см³ | 208 |
| Размер / количество / тип ножей почвофрезы | (5,5х235) × 32 шт. |
| Розмір/кількість/тип ножів грунтофрези | (5,5х235) × 32 шт. |
| Ручей для подключения активной навески | — |
| Система запуска двигателя | Ручной стартер |
| Система охлаждения двигателя | Повітряне охолодження |
| Снаряженный вес, на колесах/на фрезах, кг | 91 / 96 |
| Способ включения заднего хода | Рукоятка на руле |
| Способ установки почвофрезы | Вместо транспортных колес |
| Спосіб включення заднього ходу | Рукоятка на кермі |
| Спосіб установки грунтофрези | Замість транспортних коліс |
| Струмок для підключення активного навішування | — |
| Тип сцепления | Нормально разомкнутое многодисковое в масляной ванне |
| Тип и регулировки руля | Быстрая регулировка по высоте и направлению |
| Тип коробки передач | Шестерёнчатая |
| Тип масла в картере двигателя | ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
| Тип масла в картере трансмиссии | ТМ «ДТЗ» ТАД-17и API GL |
| Тип масла в картері двигуна | ТМ «ДТЗ» ТАД-17и API GL |
| Тип масла в картері трансмісії | ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
| Тип охлаждающей жидкости | — |
| Тип охолоджуючої рідини | — |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип привода трансмиссии | Прямой, через сцепление |
| Тип приводних ременів | — |
| Тип приводных ремней | — |
| Тип приводу трансмісії | Прямий, через зчеплення |
| Тип прицепного устройства | Мотоблочного типа |
| Тип причіпного пристрою | Мотоблочного типу |
| Тип і регулятор керма | Швидке регулювання за висотою та напрямком |
| Тип, емкость АКБ А∙ч | — |
| Тип, ємність АКБ А∙год | — |
| Транспортные колеса | 4.00-10 |
| Ширина захвата почвофрезы, мм | 620, 880, 1140 |
| Ширина захвату грунтофрези, мм | 620, 880, 1140 |
| Электрооборудование | — |
- Цена: 24 503 ₴











