
Рівень муляра ударний 60 см Vitals Master
518,40 ₴
432 ₴
- В наявності
- Код: 000181796
- +380 (93) 061-50-64Менеджер
Опис рівня муляра ударного 60 см Vitals Master
Рівень муляра ударний 60 см Vitals Master оснащений двома выконцями для виявлення відхилення поверхні по горизонталі та вертикалі.
Потужний литий конічний корпус з алюмінію робить інструмент стійким до падіння та ударів киянкою або шпателем.
Протиударні колби мають захист від ультрафіолетового випромінювання.
Точність вимірювання — 1,0 мм на метр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.42 кг |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Вимірювальні колби | 2-е колби 180° |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип рівня | Механічний |
| Габарити | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 600 |
| Довжина, см | 60 |
| Матеріал корпусу | алюміній + АБС-пластик |
| Товщина корпусу, мм | 1,2 |
| Точність, мм/м | 1,0 |
- Ціна: 432 ₴





