
Ніж сегментний 18 мм Vitals
22,80 ₴
19 ₴
- В наявності
- Код: 000185881
- +380 (93) 061-50-64Менеджер
Ніж сегментний 18 мм Vitals
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Розмір леза | 18×100 мм |
| Кількість ліз | 1 од. |
| Матеріал леза | сталь SK 5 |
| Фіксатор | кнопковий |
Особливості сегментного ножа 18 мм Vitals:
- ергономічний корпус із ударостійкого пластику;
- зсувний фіксатор дозволяє надійно зафіксувати лезо;
- матеріал леза: сталь SK 5.
Сегментний ніж Vitals з лезом 18 мм застосовується для різних завдань на будинках, складах, а також у домашній та офісній роботі. Інструмент легко впорається з монтажною піною, шпалерами, скотчем, плівкою, папером та іншими матеріалами без зусиль.
Для забезпечення зручності та безпеки в роботі ніж оснащений ергономічним корпусом із удароміцного пластику. Є зсувний фіксатор, що дозволяє регулювати довжину леза та надійно утримувати його на вибраній довжині.
У комплект поставки включено одне сегментне лезо, затупивши сегмент якого можна легко замінити завдяки сегментам, що легко обламуються. Матеріал леза виготовлений зі сталі SK5, що забезпечує його високу міцність та тривалий термін служби.
Завдяки компактним розмірам, ніж зручно носити із собою, що робить його практичним та легким у використанні.
.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Тип | Ніж |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 |
| Довжина леза | 100 мм |
| Довжина інструмента | 120 мм |
| Кількість лез | 1 од. |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Матеріал леза | сталь SK 5 |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумований держак | Немає |
| Розмір леза | 18×100 мм |
| Тип інструмента | Ніж |
| Фіксатор | кнопковий |
| Ширина леза | 18 мм |
- Ціна: 19 ₴






