
Ніж сегментний 18 мм TPR покртиття Vitals
81,60 ₴
68 ₴
- В наявності
- Код: 000184693
- +380 (93) 061-50-64Менеджер
Опис ножа сегментного 18 мм (TPR покриття) Vitals
Ніж сегментний 18 мм (TPR покриття) Vitals застосовується на будівлях та складах, а також у домашній та офісній роботі. Цей інструмент без зусиль справляється з монтажною піною, шпалерами, скотчем, плівкою, папером та іншими матеріалами. Матеріал леза — сталь SK5, яка завдяки своєму складу, надовго зберігає гостроту ріжучої кромки.
Лінійний автоматичний фіксатор надійно фіксує лезо для зручності та безпеки під час роботи.
Зручний гумовий корпус забезпечує міцне і надійне захоплення, а металева напрямна дозволяє ножу бути одночасно легким і надійним.
У комплект входить одне сегментне лезо, затупився сегмент якого легко замінити завдяки сегментам, що легко обламуються.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Тип | Ніж |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 |
| Довжина леза | 100 мм |
| Довжина інструмента | 120 мм |
| Кількість лез | 1 од. |
| Матеріал корпусу | ABS пластик із гумовими вставками |
| Матеріал леза | сталь SK 5 |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумований держак | Да |
| Розмір леза | 18×100 мм |
| Тип інструмента | Ніж |
| Фіксатор | кнопковий |
| Ширина леза | 18 мм |
- Ціна: 68 ₴







