
Степлер будівельний 3 в 1 Vitals
576 ₴
480 ₴
- В наявності
- Код: 000189329
- +380 (93) 061-50-64Менеджер
Опис степлера будівельного 3 в 1 Vitals
Степлер будівельний 3 в 1 Vitals — інструмент, незамінний для тих, хто займається будівництвом, ремонтними роботами, виробництвом меблів.
Степлер використовується для кріплення ізоляційного матеріалу, панелей та обшивки на різних поверхнях (дерево, ДВП, ДСП, гіпсокартон, пластик).
Інструмент має металевий корпус та можливість регулювати силу удару.
Працює з трьома типами витратних матеріалів:
- скоба, тип 140: 4–14 мм;
- U-подібна скоба, тип 36: 10–12 мм;
- цвяхи, тип 300: 10–14 мм.
До комплекту входить по 200 шт. витратних матеріалів кожного типу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.3 кг |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Стан | Новий |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Додаткові функції | |
| Можливість подвійного удару | Ні |
| Регулювання сили удару | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| - U-подібна скоба тип 36 | 10–12 мм |
| - скоба тип 140 | 4 - 14 мм |
| - цвяхи тип 300 | 10–14 мм |
| Довжина, мм | 180 |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Максимальна ширина скоби | 11.3 мм |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал рукояток | метал |
| Механізм удару | пружинного типу |
| Мінімальна довжина скоби | 4 мм |
| Мінімальна ширина скоби | 11.3 мм |
| Набір насадок | Немає |
| Прогумований держак | Немає |
- Ціна: 480 ₴









